LOKALIZACJA

Malarz z doświadczeniem, Rostock Niemcy Niemcy

BRANŻA:
Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

Wyświetlenia: 75
  • NAZWA FIRMY: Agencja Pracy PolFach

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Rostock, Karl-Marx-Straße 49

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 2300 EURO (brutto)

  • STAWKA: za miesiąc pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

OPIS

Malarz z doświadczeniem, Rostock Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Rostock: Malarza.

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 4(może kandydować ekipa)

·         Miasto: Rostock Niemcy

·         Termin rozpoczęcia pracy od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest na stałe bezpośrednio w niemieckiej firmie budowlanej

·         Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, ok. 175 godz. miesięcznie

·         Główne zadania:

·         Malowanie ścian zewnętrznych I wewnętrznych budynku

·         Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

·         Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

·         Ocieplanie budynków

Wymagania:

·         Młody wiek, dobra kondycja fizyczna

·         Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz)

·         Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz

·         Komunikatywna znajomość j. niemieckiego jest zalecana

·         Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna 13,50 euro brutto

·         Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1600 do 1800 euro

·         Wypłata wszystkich nadgodzin

·         Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

TELEFON

(+0049) 151 459 680 52

STRONA WWW

www.PolFach.de

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji