LOKALIZACJA

Robotnik Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria Niemcy

BRANŻA:
Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

Wyświetlenia: 215
  • NAZWA FIRMY: Agencja Pracy PolFach

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Feldkirchen, Bahnhofstraße 7

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 2500 EURO (brutto)

  • STAWKA: za miesiąc pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

OPIS

Robotnik Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiej firmy budowlanej z miasta 5143 Feldkirchen (okolice Salzburg): Pomocników budowlanych.Wymagane doświadczenie w branży budowlanej

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 2

·         Miasto: okolice miasta 5143 Feldkirchen, region Braunau Austria

·         Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach betoniarskich jak podłogi jastrych, półfabrykaty betonowe itp.

·         Praca jest 5 do 6 dni w tygodniu (co druga sobota pracująca), ok.210 do 250 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin)

·         Główne zadania:

·         Obsługa pompy do wylewania estrichu

·         Betonowanie szalunków

·         Produkcja półfabrykatów betonowych

·         Dodatkowe prace budowlano-porządkowe

Wymagania:

·         Młody wiek (do 25 lat)

·         Udokumentowane doświadczenie zawodowe na budowie, optymalnie przy betonowaniu

·         Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest zalecana, ale nie wymagana

·         Konieczny zamiar wieloletniej pracy w firmie, bez częstych wyjazdów do Polski

·         Prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane, ale nie wymagane

·         Dobra kondycja, zdrowie, przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:

·         Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto: od 10,75 euro

·         Wypłata wszystkich godzin

·         Płatny urlop 1 miesiąc w styczniu

·         Zarobek miesięczny netto ok. 1600 bis 1900 euro

·         +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 3500 do 4500 euro

·         Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 250 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

TELEFON

(+0049) 151 459 680 52

STRONA WWW

www.PolFach.de

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji