LOKALIZACJA

Kucharz / kucharka do restauracji w Trier Niemcy Niemcy

BRANŻA:
Gastronomia / Catering, Praca fizyczna

Wyświetlenia: 88
  • NAZWA FIRMY: Agencja Pracy PolFach

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Trier, Südallee 25

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 1200 EURO (netto)

  • STAWKA: za miesiąc pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

OPIS

Kucharz / kucharka do restauracji w Trier Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z miasta Trier:Kucharza. Kandydaci muszą posiadać wykształcenie ukierunkowane kucharz oraz 2-letnie doświadczenie.

Opis / Obowiązki:

·         Miasto: okolice miasta Trier, Niemcy

·         Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

·         Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji

·         Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 170 do 185 godzin miesięcznie

·         Godziny pracy są na od 11 do15 i od 18 do 23

·         Główne zadania:

·         Gotowanie potraw według przepisów

·         Przygotowywanie przystawek, sałatek, surówek i deserów

·         Estetyczne serwowanie dań

·         Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie kucharz potwierdzone świadectwem i 2-letnim doświadczeniem zawodowym
  • Znajomość języka niemieckiego jest zalecana, ale niekonieczna
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1200 euro (w okresie próbnym 3 mies., potem nastąpi podwyżka) + nadgodziny

·         Wyższe wynagrodzenie dla kucharzy mówiących po niemiecku i/lub z wysokimi kwalifikacjami

·         + Napiwki 100 euro netto miesięcznie

  • + Darmowy obiad
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

TELEFON

(+0049) 151 459 680 52

STRONA WWW

www.PolFach.de

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji