LOKALIZACJA

Kelnerka z dobrym niemieckim, Dombühl Niemcy Niemcy

BRANŻA:
Gastronomia / Catering

Wyświetlenia: 90
  • NAZWA FIRMY: Agencja Pracy PolFach

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Dombühl, Birkenweg 5

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 2000 EURO (brutto)

  • STAWKA: za miesiąc pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

Kelnerka do restauracji ze znajomością niemieckiego, Dombühl Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z miasta Dombühl:Kelnerki.Kandydatki muszą posiadać dobrą znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: Miasto Dombühl, Niemcy

·         Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

·         Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji

·         Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu, ok. 165 godzin miesięcznie

·         Godziny pracy: od środy do soboty od 16 do 23, w niedzielę od 11 do 14 i od 16 do 22. Poniedziałki i wtorki są wolne.

·         Główne zadania:

o   Przygotowanie Sali dla gości

o   Przyjmowanie zamówień klientów

o   Obsługa klientów w restauracji

o   Dbanie o porządek w restauracji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zawodzie kelnerki
  • Wymagana dobra a nawet bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej mile widziane
  • Akceptacja pracy w weekendy i wieczorami
  • Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Wynagrodzenie miesięczne netto 1200 euro

·         + Napiwki miesięczne od 600 euro

  • Darmowe wyżywienie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju zapewnione

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

TELEFON

(+0049) 151 459 680 52

STRONA WWW

www.PolFach.de

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji