LOKALIZACJA

Rzeźnik Wędliniarz z niemieckim, Lubeka Niemcy Niemcy

BRANŻA:
Gastronomia / Catering, Praca fizyczna

Wyświetlenia: 192
  • NAZWA FIRMY: Agencja Pracy PolFach

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Lübeck, Königstraße 91

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 1350 EURO (netto)

  • STAWKA: za miesiąc pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

OPIS

Rzeźnik Wędliniarz, komunikatywny niemiecki, Lubeka Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej rzeźni z miasta Lubeka: Rzeźnika/ Wędliniarza. Wymagane jest doświadczenie i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Lubeka, Szlezwik-Holsztyn Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckiej rzeźni i producenta wędlin
  • Praca na pełny etat od wtorku do soboty, w godzinach od 6 do 15, ok. 40 do 45 godz. tygodniowo
  • Główne zadania:
  • Rozbiór na stole i klasyfikowanie całych tuszy wieprzowych i wołowych
  • Produkcja wędlin i innych wyrobów masarskich
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

·         Ukończony zawód rzeźnika i / lub wędliniarza zalecane

·         Doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku przy obróbce oraz klasyfikacji poubojowej tuszy wołowych i wieprzowych

·         Umiejętność pracy z narzędziami i maszynami do produkcji kiełbasy

·         Konieczna znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

·         Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

·         Znajomość procedur HACCP

·         Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto 9,25 do 10 euro (w okresie próbnym 6 miesięcy i w zależności od kwalifikacji)

·         Wynagrodzenie miesięczne netto: 1170 do 1350 euro

·         Zagwarantowane bezpłatne wyżywienie(śniadanie i obiad)

·         Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

TELEFON

(+0049) 151 459 680 52

STRONA WWW

www.PolFach.de

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji