LOKALIZACJA

Frezer CNC - 500€ netto/40 godzin Holandia

  • NAZWA FIRMY: Covebo

  • MIEJSCE PRACY: Holandia, Nijkerk, Langestraat 3

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 500 EURO (netto)

  • STAWKA: za tydzień pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy operatorów frezarek CNC, posiadających doświadczenie w pracy ze sterownikami: Fanuc, Mazatrol, Heidenhain, Sinumerik lub Iso.

Obowiązki:
• praca z frezarkami CNC
• rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
• utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
• zgłaszanie usterek

Oferujemy:
• wynagrodzenie 500€ netto/tydzień (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)
• mieszkanie (1-osobowe pokoje)
• ubezpieczenie
• pomoc koordynatorów
• kartę na paliwo o wartości 420 zł ORLEN
• poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach prac

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterownikami: Fanuc, Mazatrol, Heidenhain, Sinumerik lub Iso
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• własny samochód będzie atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem "Frezer CNC".

TELEFON

(+48) 885 882 047

STRONA WWW

covebo.pl

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji