LOKALIZACJA

Operator wózka widłowego, Hannover Niemcy Niemcy

  • NAZWA FIRMY: Agencja Pracy PolFach

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Hannover, Münzstraße 3

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 2300 EURO (brutto)

  • STAWKA: za miesiąc pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

Operator wózka widłowego, komunikatywny niemiecki, Hannover Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z Hannoveru: Operatora wózka widłowego.Wymagana znajomość języka niemieckiego i własne auto

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: okolice miasta Hannover, Niemcy

·         Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Umowa o stałą pracę z niemiecką firmą logistyczną z siedzibą w Hamburgu

·         Praca na pełny etat, od 170 do 200 godz. miesięcznie

·         Główne zadania:

·         Załadunek towaru za pomocą wózka widłowego na ciężarówki

Wymagania:

·         Mężczyźni w młodym wieku, zdrowi i w dobrej kondycji fizycznej

·         Konieczne doświadczenie jako Operator wózka widłowego wraz z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia ważne w Niemczech)

·         Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Konieczne prawo jazdy kat. B, własny samochód zalecany

·         Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Nasza oferta:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         Wynagrodzenie brutto: 9,95 euro (od 1 do 3 miesiąca pracy)

·         Wynagrodzenie brutto: 10,40 euro (od 4 do 6 miesiąca pracy)

·         Wynagrodzenie brutto: 10,85 euro (od 7 miesiąca pracy)

  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 do 1500 euro
  • Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez ok. 250 do 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.