Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie - Niemcy Niemcy

  • NAZWA FIRMY: Concept Plus

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Haren (Ems), Höftenweg 21

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 9.49 EURO (brutto)

  • STAWKA: za godzinę pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: nie wymagana

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie - Niemcy

Miejsce pracy: Haren, Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

·         Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

·         Kontrola jakości

·         Prace fizyczne przy poszczególnych liniach  i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Wytrzymałość fizyczna

·         Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

·         Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie 9,49 € brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie

·         Umowę o pracę na warunkach niemieckich

·         Komfortowe warunki mieszkaniowe

·         Tanie obiady na stołówce zakładowej

·         Bezpłatną odzież roboczą

·         Wsparcie polskiego koordynatora

       Po 15 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel.              00 48 17 8787026

Tel. kom.    00 48  504969105

Email          ase@cp-personal.com

                    ek@cp-personal.com