LOKALIZACJA

PRACOWNIK PRODUKCJI POKRYW FOLIOWYCH (K/M) - NIEMCY Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI POKRYW FOLIOWYCH (K/M) - NIEMCY

Miejsce pracy: Bad Bentheim (Niemcy)

Naszym klientem jest holenderski producent przyjaznych środowisku, elastycznych materiałów syntetycznych, oferujący swoje produkty w całej Europie m.in. w Holandii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce.

Opis stanowiska:

- Cięcie i zgrzewanie materiałów tekstylnych o dużej powierzchni przeznaczonych na pokrywy znajdujące szerokie zastosowanie m.in. w wytwórniach biogazu, przemyśle rolniczym i budowlanym
- Naklejanie taśm stabilizujących pokrywę
- Tworzenie zbiorników na substancje płynne z folii i innych materiałów syntetycznych
- Prace przygotowawcze

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Odpowiedzialność, sumienność
- Zaangażowanie w pracę
- Co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

- Pracę w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
- Szkolenie wdrożeniowe i pracę pod okiem doświadczonego pracownika w początkowej fazie
- Wynagrodzenie od 9,49 € brutto/h (od 1.04. wzrost stawki do 9,49 euro) w zależności od doświadczenia
- Możliwość szybkiego przejęcia przez firmę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji pokryw.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Telefon:  0048 17 878 70 26
Tel. kom.:   0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:
Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!