LOKALIZACJA

Ogrodnik zieleni publicznej do Stuttgartu Niemcy Niemcy

BRANŻA:
Praca fizyczna, Rolnictwo / Ochrona środowiska

Wyświetlenia: 107
  • NAZWA FIRMY: Agencja Pracy PolFach

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Stuttgart, Charlottenplatz 17

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 2000 EURO (brutto)

  • STAWKA: za miesiąc pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

OPIS

Ogrodnik zieleni publicznej do Stuttgartu Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu pielęgnacji zieleni publicznej ze Stuttgartu: Ogrodnika, pracownika do pielęgnacji terenów zieleni miejskiej.Wymagane jest doświadczenie i prawo jazdy kat. B

Opis pracy:

·         Ilość miejsc: 3 (praca tylko dla mężczyzn)

·         Miejsce pracy: Region Stuttgart (różne miasta)

·         Praca aktualna jest od 16 kwietnia 2018

·         Umowa o pracę na stałe z niemieckim zakładem pielęgnacji zieleni publicznej

·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok.170 do 190 godz. miesięcznie

·         Główne zadania:

·         Prace pielęgnacyjne i porządkowe terenów zieleni miejskiej(ogrodów, parków, kwietników)

·         Sadzenie i pielęgnacja roślin sezonowych

·         Koszenie trawników, przycinanie żywopłotów

·         Nawożenie i podlewanie roślin

·         Odśnieżanie w okresie zimowym

Wymagania:

·         Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych / kosiarki

·         Wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane

·         Zalecana znajomość j. niemieckiego, ale nie konieczna

·         Konieczne prawo jazdy kat. B, własne auto mile widziane

Oferujemy:

·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto: 11 euro

·         Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1300 do 1500 euro

·         Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 200 bis 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

TELEFON

(+0049) 151 459 680 52

STRONA WWW

www.PolFach.de

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji