LOKALIZACJA

POMOCNIK LAKIERNIKA (K/M) - HOLANDIA Holandia

BRANŻA:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

Wyświetlenia: 106

Dla naszego klienta – lakierni w Weerselo (Holandia), specjalizującej się w lakiernictwie przemysłowym elementów drewnianych i metalowych – poszukujemy pracowników na stanowisko:

POMOCNIK LAKIERNIKA (K/M) - HOLANDIA
Miejsce pracy: Weerselo

Zakres obowiązków:

– Prace przygotowawcze
– Zawieszanie części metalowych
– Szlifowanie, przyklejanie taśmy ochronnej na elementy, które nie mają zostać polakierowane, szlifowanie kantów
– Transport wewnątrzzakładowy
– Rozładunek elementów
– Możliwość nauczenia się lakierowania drewnianych ram okiennych

Wymagania:

– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– Samodzielność
– Dokładność i rzetelność
– Doświadczenie jako pomocnik lakiernika oraz w obróbce metalu mile widziane

Oferujemy:

– Przyuczenie do zawodu lakiernika
– Zatrudnienie na dłuższy okres czasu
Wynagrodzenie w wysokości 9,67 euro brutto/h zgodnie z taryfikatorem CAO Metaal
– Różnorodne i odpowiedzialne zadania
– Przyjazną atmosferę w pracy w rodzinnym przedsiębiorstwie
– Możliwość zostania przejętym przez pracodawcę po 6 miesiącach

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Telefon:  0048 17 878 70 26
Tel. kom.:   0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:
Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

LOSOWE OGŁOSZENIA

Monter-spawacz konstrukcji Stalowych Akersloot

HOLANDIA, AKERSLOOT

NAZWA FIRMY:
Orange Jobs

Opiekunka do małżeństwa od 22.11.2016

NIEMCY, HANNOVER

"Adjo" Sikorski Adam