LOKALIZACJA

Przygotowanie powierzchni do malowania Holandia

BRANŻA:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

Wyświetlenia: 83

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy w zakładzie samochodowym na stanowisku: Przygotowanie powierzchni do malowania.

Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord

Opis stanowiska pracy:
- przygotowanie powierzchni do lakierowania,
- czyszczenie, polerowanie i szpachlowanie powierzchni samochodów.

Wymagania:
- doświadczenie w konserwacji powierzchni (ręczne i mechaniczne przygotowanie powierzchni, usuwanie korozji oraz starej farby, szpachlowanie)
- znajomość języka angielskiego/ holenderskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
- prawo jazdy kat. B -mile widziane,
- dyspozycyjność na dłuższy okres czasu,
- odpowiedzialność.

Pracownikom oferujemy:
- stałe zatrudnienie za granicą,
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem,
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10.43% dochodów brutto,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV w języku angielskim na adres ebednarska@workcentre.com.pl w tytule wpisując: PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI DO MALOWANIA.