LOKALIZACJA

Praca dla mężczyzn w ogrodnictwie, Ellwangen Niemcy Niemcy

BRANŻA:
Praca fizyczna, Rolnictwo / Ochrona środowiska

Wyświetlenia: 85

Praca dla mężczyzn w ogrodnictwie, komunikatywny niemiecki, Ellwangen Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy ogrodniczej z Ellwangen: młodych mężczyzn (pracowników fizycznych)do pracy w ogrodnictwie. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Opis pracy:

·         Miejsce pracy: okolice miasta Ellwangen, Niemcy

·         Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Stały okres pracy, z przerwą zimową 1,5 miesiąca. Aktualnie praca trwa do 30 listopada. Od połowy stycznia 2019 możliwość kontynuacji pracy

·         Praca na pełny etat 5 - 6 dni w tygodniu, ok 170 do 200 godzin miesięcznie

·         Godziny pracy: 8:00 do 17:00, nadgodziny możliwe

·         Główne zadania:

·         Wykonywanie prostych prac przy produkcji roślin ozdobnych w szklarniach i na zewnątrz

·         Obsługa maszyn

·         Kultywacja ziemi, nawadnianie I nawożenie

·         Przenoszenie roślin na magazyn i przygotowanie do transportu / załadunek na cieżarówkę

·         Doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie

Wymagania:

·         Poszukujemy tylko mężczyzn w wieku do 35 lat

·         Wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane, ale niekonieczne

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale niekonieczne

·         Kandydaci muszą mówić przynajmniej komunikatywaniepo niemiecku lub po angielsku

·         Gotowość do długiego pobytu w Niemczech (minimum 3 miesiące)

Oferujemy:

·         Umowa niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna: 9,10 euro brutto

·         Miesięczne wynagrodzenie netto ok. 1150 do 1300 euro

·         Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 150 euro miesięcznie

·         Pokoje mamy tylko 2- i 4-osobowe, ale nowocześnie wyposażone (internet, pralka, kuchnia, łazienka)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.