LOKALIZACJA

Dojarz/ Pracownik farmy Wielka Brytania

BRANŻA:
Praca fizyczna, Rolnictwo / Ochrona środowiska

Wyświetlenia: 199

OPIS

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

+50/60 godzin tygodniowo lub więcej.

Zakwaterowanie:
około £30 tygodniowo

Pilnie poszukujemy pracowników farm mlecznych w Wielkiej Brytanii . Masz wcześniejsze doświadczenie w pracy z krowami? Pracowałeś na dużej farmie lub w małym, rodzinnym gospodarstwie rolnym ? Jeśli tak, możemy Ci zaoferować pracę na cały etat.

Zadania:

+Dojenie krów,
+opieka nad cielętami,
+zaganianie,
+ścielenie legowisk,
+jazda traktorem,
+ogólne porządki.

Wymagania:

+Doświadczenie, komunikatywny język angielski, chęć współpracy na dłuższy okres czasu.
+O kontakt prosimy osoby gotowe do szybkiego wyjazdu.
+Dla odpowiednich kandydatów praca dostępna od zaraz!
+Praca przez angielską agencję pracy bez polskich pośredników.

Oferujemy:

+50/60 godzin tygodniowo lub więcej
+Stawkę zależną od doświadczenia.
+Tanie zakwaterowanie.
+Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności na miejscu.