LOKALIZACJA

Szlifierz Holandia

BRANŻA:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

Wyświetlenia: 115
  • NAZWA FIRMY: Covebo

  • MIEJSCE PRACY: Holandia, Almelo, Vriezenveenseweg 37

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 400 EURO (netto)

  • STAWKA: za tydzień pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizująca się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz w zawodach technicznych dla jednego z holenderskich klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku szlifierz.

Opis stanowiska pracy:
•szlifowanie i gratowanie gotowych elementów
•obsługa narzędzi
•kontrola jakości
•utrzymanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:
•400 euro netto tygodniowo (40h) - po odtrąceniach za zakwaterowanie i ubezpieczenie
•legalną pracę w Holandii
•zakwaterowanie
•ubezpieczenie
•pomoc koordynatorów

Wymagamy:
•doświadczanie na podobnym stanowisku
•doświadczenie w obsłudze narzędzi manualnych
•precyzja i zaangażowanie
•mile widziane prawo jazdy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem "Szlifierz".