Traktorzysta ze znajomością niemieckiego, Cottbus Niemcy Niemcy

BRANŻA:
Praca fizyczna, Rolnictwo / Ochrona środowiska

Wyświetlenia: 104
  • NAZWA FIRMY: Agencja Pracy PolFach

  • MIEJSCE PRACY: Niemcy, Cottbus, Straße der Jugend 113-114

  • PRZEWIDYWANE WYNAGRODZENIE: 1250 EURO (netto)

  • STAWKA: za miesiąc pracy

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: wymagana

Traktorzysta Prawo jazdy kat.T, komunikatywny niemiecki, Cottbus Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego przedsiębiorstwa rolnego z miasta Cottbus: Traktorzysty. Wymagane jest prawo jazdy kat. T i znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

·         Miejsce pracy: okolice miasta Cottbus, Niemcy

·         Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim przedsiębiorstwie rolnym

·         Praca na pełny etat (ok. 40 do 45 godz. tygodniowo)

·         Główne zadania:

·         Transport plonów traktorem

·         Prace rolne traktorem

·         Załadunek i rozładunek plonów

Wymagania:

·         Konieczne prawo jazdy kat. T

·         Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Konieczne doświadczenie pracy jako traktorzysta

·         Motywacja i szybkie tempo pracy

Oferujemy:

·         Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna 9euro brutto (po 12 miesiącach podwyżka)

·         Wynagrodzenie miesięczne netto od: 1150 do 1250 euro

·         Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.