LOKALIZACJA

Pracownik produkcji - praca dorywcza (TRY/10/17) Polska

BRANŻA:
Przemysł / Produkcja

Wyświetlenia: 44

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

   Pracownik produkcji - praca dorywcza

Miejsce pracy: Jelcz

 Opis stanowiska:

  • Praca na jednym z działów produkcyjnych (lakiernia, obróbka mechaniczna, kompletacja, dział jakości).
  • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.
  • Praca na weekendy oraz dorywczo w tygodniu!

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Motywacja do pracy.

 Oferujemy:

  • Pracę DORYWCZĄ!
  • Elastyczny grafik.
  • Pracę od zaraz!

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 77 552 43 48 lub +48 539 198 294

APLIKUJ TUTAJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/264455/2024/0/