LOKALIZACJA

Formierz (MLD/06/17) Polska

BRANŻA:
Przemysł / Produkcja

Wyświetlenia: 53

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 14 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

   Formierz

Miejsce pracy: Wałbrzych (strefa ekonomiczna)

Jelcz

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją felg.
  • Naprawa/regeneracja kokili tj. formy odlanego koła – felgi aluminiowej (podział na części do regeneracji lub złomowania, wytrawianie kokili, czyszczenie, piaskowanie, toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie, grawerowanie i śrutowanie, kontrola pomiarów kokili po naprawie)
  • Analiza oraz kontrola usterek/błędów produkowanej formy.
  • Naprawa metodą TIG/MIG-MAG.
  • Praca w jednym z dwóch lokalizacji: Wałbrzych, Jelcz.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku: szlifierz, frezer, tokarz, spawacz.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym (3- zmiany tzw. system czterobrygadowy).
  • Dobra kondycja fizyczna.

 Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Niezbędne narzędzia oraz ubrania robocze.
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbno-wdrożeniowym.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ!
  • Kontakt telefoniczny: +48 77 543 18 40

APLIKUJ TUTAJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/256141/2024/0/

TELEFON

(+48) 77 543 18 40

STRONA WWW

www.weegree.com

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji