LOKALIZACJA

Wulkanizator Holandia

BRANŻA:
Przemysł / Produkcja

Wyświetlenia: 58

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Posiadamy oferty pracy tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicy miasta Emmeloord.

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy w zakładzie wulkanizacyjnym.

Oferta jest skierowana do osób, które posiadają doświadczenie oraz posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska pracy:
– diagnozowanie wad opon,
– montaż oraz demontaż opon,
– wyważanie kół zgodnie z normami jakości.

Naszym pracownikom oferujemy:
- stałe zatrudnienie za granicą,
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem,
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10.43% dochodów brutto,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie za godzinę pracy wynosi 9, 59 euro brutto.

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV w języku angielskim na adres kwitkowska@workcentre.com.pl w tytule wpisując WULKANIZATOR

Uprzejmie informujemy, iż zgłoszenia przesyłane w języku polskim nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.