LOKALIZACJA

Operator wózka widłowego (OWN/04/18) Polska

BRANŻA:
Przemysł / Produkcja

Wyświetlenia: 172

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Rozładunek oraz załadunek samochodów dostawczych.
  • Wypełnianie dokumentacji.
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Praca w obszarze regałów wysokiego składowania.
  • Dostarczanie komponentów na produkcje.
  • Transport produktów gotowych oraz pustych opakowań.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym.
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
  • Podstawowa obsługa komputera.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ premia).
  • Bogaty system benefitów (zwrot kosztów za dojazd do pracy, dofinansowanie do karty Multisport i pakietu Luxmed).
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym.
  • Ubrania robocze.
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47

Aplikuj tutaj: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/250208/2024/0/