LOKALIZACJA

Kierowca CE – tandem firanka Polska

BRANŻA:
Transport / Spedycja

Wyświetlenia: 52

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – tandem firanka – system 3.1 – 2000 euro netto

region zatrudnienia: DOLNA SAKSONIA, okolice Bremen

Podstawowe obowiązki:

·     prowadzenie zestawu firanka lub tandem,

·     przewóz towarów spedycyjnych po trasach dalekobieżnych w Niemczech,

·     pisemna komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

·     system 3.1 lub praca stała

·     niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

·     w systemie 3.1 podstawa 1700 € brutto + diety 12 lub 24 € netto dziennie, łącznie za 3 tyg. 2000 euro netto. Przy pracy stałej gwarantowane 2400€ netto już z dietami oraz dodatkiem za dojazd.

·     zwrot kosztów podroży  200

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

·     pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,

·     prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

·     opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

·     prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

·     pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,

Wymagamy:

·     prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

·     podstawowej znajomości języka niemieckiego,

·     doświadczenia jako kierowca CE

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

TELEFON

(+48) 500 800 713

STRONA WWW

www.luksmann.pl

pokaż wszystkie ogłoszenia tej agencji